Zaterdag 8 februari was het zover. De nu al legendarische Mannenbingo in de schuur van Hendrie en Marjolein in Nieuwe Pekela.
Er waren meer dan 110 mannen die kwamen voor een gezellige avond, om het goede doel te steunen maar stiekem wellicht ook wel om een mooie prijs te winnen. We hadden een mooi gevarieerd gezelschap met mannen tussen de 10 en 85 jaar oud.
In totaal werden er 6 rondjes bingo gespeeld met iedere ronde 3 prijzen. De sponsoren waren gul geweest dus vaak was er ook nog een extra prijs. De prijzen varieerden van een bouwradio, waardebonnen van de kapper en garage, graanjenever, dopsleutelsets, een bovenfrees en kaartjes voor een festival. Ook de prijs van 1000 kilo oud ijzer was opvallende. Alle prijzen waren beschikbaar gesteld door sponsoren waarvoor nogmaals veel dank.
Het was een hele gezellige avond waarbij de gehaktballen, droge worsten, fris en biertjes aan de lopende band werden verkocht.
We ontvingen ook nog een aantal giften waardoor de totale opbrengst voor de stichting Droomhuizen 5.249 euro bedroeg. Niet slecht voor een avondje bingo.
We vonden het heel leuk om deze geslaagde avond te organiseren.
Harry, Abram, Hendrie en Bernard.


